MPI4015V2-1R5-R
Eaton Electronics
704-MPI4015V2-1R5-R
MPI4015V2-1R5-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 1.5uh 37mOhm 5.5A
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
RoHS:
High Power Choke
Shielded
1.5 uH
20 %
4.2 A
58 mOhms
4.6 A
- 55 C
+ 125 C
48 MHz
Standard
4.75 mm
4.45 mm
1.5 mm