MPI2510V2-R47-R
Eaton Electronics
704-MPI2510V2-R47-R
MPI2510V2-R47-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.47uH 6.0A
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Choke
1008 (2520 metric)
Shielded
470 nH
20 %
4.4 A
25 mOhms
6 A
- 40 C
+ 125 C
100 MHz
Standard
2.7 mm
2.2 mm
1.05 mm