MP2A-470-R
Eaton Electronics
704-MP2A-470-R
MP2A-470-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 47uH 0.66A 0.727ohms
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3900   Wielokrotności: 3900
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
47 uH
20 %
660 mA
727 mOhms
Standard
7.5 mm
5.2 mm
1.8 mm