MP2A-3R3-R
Eaton Electronics
704-MP2A-3R3-R
MP2A-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH 2.23A 0.098ohms
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3900   Wielokrotności: 3900
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
RoHS:
Power Choke
Unshielded
3.3 uH
20 %
1.75 A
98 mOhms
- 40 C
+ 125 C
Standard
7.5 mm
5.2 mm
1.8 mm
Molypermalloy Powder (MPP)
MP2A
Reel
Aplikacja: Power
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Toroidal - Horizontal Mount
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3900
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz