MP2A-1R5-R
Eaton Electronics
704-MP2A-1R5-R
MP2A-1R5-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 1.5uH 3.22A 0.073ohms
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3900   Wielokrotności: 3900
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
1.5 uH
20 %
3.22 A
73 mOhms
Standard
7.5 mm
5.2 mm
1.8 mm