MP2A-100-R
Eaton Electronics
704-MP2A-100-R
MP2A-100-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 10uH 1.42A 0.179ohms
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
3 400
Oczekiwane: 04.08.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3900)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
10 uH
20 %
1.42 A
179 mOhms
Standard
7.5 mm
5.2 mm
1.8 mm