MFBA2V2012-601-R
Eaton Electronics
504-MFBA2V2012-601-R
MFBA2V2012-601-R
Produc.:
Opis:
Ferrite Beads 600 OHM 1A SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 452
Stany magazynowe:
2 452
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
4 000
Oczekiwane: 29.05.2026
Średni czas produkcji:
12
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Koraliki ferrytowe
RoHS:
Ferrite Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
60 Ohms
- 55 C
+ 150 C
2 mm
1.2 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Zakres temperatury roboczej: - 55 C to + 150 C
Rodzaj produktu: Ferrite Beads
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Ferrites
Częstotliwość testowa: 100 MHz
Jednostka masy: 1 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
ECCN:
EAR99
MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads
Eaton Electronics MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads are high-performance AEC-Q200-grade ferrite beads for high-reliability RF/wireless transmitting and receiving modules in automotive applications. Eaton Electronics MFBA Ferrite Beads are offered in 0402, 0603, and 1206 case sizes and are designed for high-current applications up to 4A. The series offers a wide range of impedances values from 30Ω to 600Ω and operates over a -55°C to +150°C temperature range.