MCQ1V2012-R047-R
Eaton Electronics
704-MCQ1V2012-R047-R
MCQ1V2012-R047-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD Multi H Q, IND 47nH Q25 300mA 2PADS SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5 790
Stany magazynowe:
5 790 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Multilayer
0805 (2012 metric)
Unshielded
47 nH
10 %
300 mA
150 mOhms
- 40 C
+ 85 C
25
320 MHz
Standard
2 mm
1.2 mm
0.9 mm
MCQ1V
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Commercial
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 50 MHz