MCQ1V1608-R680-R
Eaton Electronics
704-MCQ1V1608-R680-R
MCQ1V1608-R680-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD .68 NH 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
0603 (1608 metric)
Shielded
680 nH
10 %
50 mA
900 mOhms
- 40 C
+ 85 C
20
90 MHz
Standard
1.6 mm
0.8 mm
0.8 mm
MCQ1V
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Commercial
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: RF Inductors
Rodzaj produktu: RF Inductors - Leaded
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 25 MHz