MCLA1005V2-4R7-R
Eaton Electronics
504-MCLA1005V2-4R7-R
MCLA1005V2-4R7-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1005 4.7nH 2 Pads
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 16 762
Stany magazynowe:
16 762 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Multilayer
0402 (1005 metric)
Unshielded
4.7 nH
5 %
300 mA
250 mOhms
- 40 C
+ 125 C
8
4 GHz
Standard
1 mm
0.5 mm
0.5 mm