MCL2012V1-2R2-R
Eaton Electronics
504-MCL2012V1-2R2-R
MCL2012V1-2R2-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 2.2 UH 20%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 057
Stany magazynowe:
4 057 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Multilayer
0805 (2012 metric)
Unshielded
2.2 uH
20 %
150 mA
360 mOhms
- 40 C
+ 85 C
50 MHz
Standard
2 mm
1.2 mm
0.9 mm