MCL2012V1-100-R
Eaton Electronics
504-MCL2012V1-100-R
MCL2012V1-100-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 10 UH 20%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 631
Stany magazynowe:
9 631
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
8 000
Oczekiwane: 16.07.2026
Średni czas produkcji:
12
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
Multilayer
0805 (2012 metric)
Unshielded
10 uH
20 %
100 mA
650 mOhms
- 40 C
+ 85 C
22 MHz
Standard
2 mm
1.2 mm
0.9 mm