MCL1608V2-8R2-R
Eaton Electronics
504-MCL1608V2-8R2-R
MCL1608V2-8R2-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 8.2 NH 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Multilayer
0603 (1608 metric)
Unshielded
8.2 nH
5 %
500 mA
350 mOhms
- 40 C
+ 85 C
1.6 mm
0.8 mm
0.8 mm