MCL1608V1-R47-R
Eaton Electronics
504-MCL1608V1-R47-R
MCL1608V1-R47-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD MCL Chip IND 1608 0.47uH 2 Pads
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
470 nH
1.6 mm
0.8 mm
0.8 mm