MCL1005-2R2-R
Eaton Electronics
504-MCL1005-2R2-R
MCL1005-2R2-R
Produc.:
Opis:
RF Inductors - SMD 2.2 NH 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne RF – SMD
RoHS:
2.2 nH
1 mm
0.5 mm
0.5 mm