KR-5R5V105-R
Eaton Electronics
504-KR-5R5V105-R
KR-5R5V105-R
Produc.:
Opis:
Supercapacitors / Ultracapacitors 1F 5.5V EDLC Coin Cell VERT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 474
Stany magazynowe:
6 474 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
5 400 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Superkondensatory/ultrakondensatory
RoHS:
1 F
5.5 VDC
Radial
5 mm (0.197 in)
19 mm (0.748 in)
1000 Hour
30 Ohms
- 20 %, + 80 %
Vertical
EDLC / Supercaps
- 25 C
+ 70 C
19.5 mm
KR
Bulk
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica przewodu: 0.2 mm