HCSA1V1008-150-R
Eaton Electronics
504-HCSA1V1008-150-R
HCSA1V1008-150-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND Molded Power 15.0uH 9.1A 4 PADS SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 536
Stany magazynowe:
1 536 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
29 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
15 uH
- 55 C
+ 155 C
7 MHz