HCP0704-3R3-R
Eaton Electronics
704-HCP0704-3R3-R
HCP0704-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH 9.5A
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Choke
Shielded
3.3 uH
25 %
6 A
25 mOhms
9.5 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
6.8 mm
6.8 mm
4.2 mm
Iron Powder
HCP0704
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz