HCMA1104-R56-R
Eaton Electronics
704-HCMA1104-R56-R
HCMA1104-R56-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.56UH 32A IND HC MOLDED
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 850)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
RoHS:
High Power Choke
Shielded
560 nH
20 %
25 A
1.8 mOhms
32 A
Standard
11.5 mm
10.3 mm
4 mm
Iron Powder
AEC-Q200
HCMA1104
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 850
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz