HCMA0503-150-R
Eaton Electronics
704-HCMA0503-150-R
HCMA0503-150-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 15uH 2.4A IND High Current
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 425
Stany magazynowe:
2 425 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
High Power Choke
Shielded
15 uH
20 %
2.4 A
166 mOhms
2.4 A
Standard
5.5 mm
5.3 mm
3 mm
Iron Powder
AEC-Q200
HCMA0503
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz