HCM1A4020V2-R22-R
Eaton Electronics
504-HCM1A4020V2R22R
HCM1A4020V2-R22-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND MP 0.22uH 17A 2 PADS SMT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Podobne produkty
RoHS:
High Power Inductor
4.4 mm x 4.2 mm x 1.8 mm
Shielded
220 nH
20 %
11 A
6.6 mOhms
17 A
- 55 C
+ 155 C
200 MHz
Standard
4.4 mm
4.2 mm
1.8 mm
Alloy Powder
AEC-Q200
HCM1AV2
Reel
Aplikacja: Automotive
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Molded
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz