HCM1305-R22-R
Eaton Electronics
704-HCM1305-R22-R
HCM1305-R22-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.22uH 110A SMD HIGH CURRENT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1600   Wielokrotności: 400
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Podobne produkty
RoHS:
High Power Inductor
Shielded
220 nH
20 %
51 A
720 uOhms
Standard
13.8 mm
12.5 mm
5 mm
Iron Powder
HCM1305
Reel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 400
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz