HCM0703-8R2-R
Eaton Electronics
704-HCM0703-8R2-R
HCM0703-8R2-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 8.2uH 7.5A SMD HIGH CURRENT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 498
Stany magazynowe:
1 498 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
High Power Choke
Shielded
8.2 uH
20 %
4 A
68 mOhms
7.5 A
Standard
7.4 mm
6.8 mm
3 mm
Iron Powder
HCM0703
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz