HCM0503-R35-R
Eaton Electronics
704-HCM0503-R35-R
HCM0503-R35-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.35uH 14.9A SMD HIGH CURRENT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 200
Stany magazynowe:
200 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
High Power Inductor
Shielded
350 nH
20 %
16.6 A
4.29 mOhms
Standard
5.5 mm
5.3 mm
3 mm