HCM0503-1R0-R
Eaton Electronics
704-HCM0503-1R0-R
HCM0503-1R0-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 1uH 8.5A SMD HIGH CURRENT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 594
Stany magazynowe:
594 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Choke
Shielded
1 uH
20 %
10.1 A
11.44 mOhms
8.5 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
5.5 mm
5.3 mm
3 mm
Iron Powder
HCM0503
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: High Current
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz