FP2-S120-R
Eaton Electronics
704-FP2-S120-R
FP2-S120-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.12uH 18A Flat-Pac FP2
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1700   Wielokrotności: 1700
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1700)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Inductor
Unshielded
120 nH
15 %
18 A
240 mOhms
Standard
7.2 mm
6.7 mm
3 mm