FP1110V2-R200-R
Eaton Electronics
704-FP1110V2-R200-R
FP1110V2-R200-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 200nH 65A PK 2 PAD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 281
Stany magazynowe:
281 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 300)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
High Frequency Power Choke
10.5 mm x 6.2 mm
Unshielded
200 nH
10 %
61 A
180 uOhms
65 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
10.5 mm
6.2 mm
9.5 mm