FP1108L1-R085-R
Eaton Electronics
504-FP1108L1-R085-R
FP1108L1-R085-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND Flat Pac Power 85nH 2 Pads SMT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 450)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
Unshielded
85 nH
10 %
64 A
100 uOhms
- 40 C
+ 125 C
Standard
11 mm
8.2 mm
8.3 mm
Ferrite
FP1108L1
Reel
Cut Tape
Aplikacja: High Frequency
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 450
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz