FP1008R5-R270-R
Eaton Electronics
504-FP1008R5-R270-R
FP1008R5-R270-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND FlatPac 270nH 44A 2PADS SMT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 478
Stany magazynowe:
478 Wysylamy natychmiast
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
RoHS:
Shielded
270 nH
10 %
79 A
170 uOhms
44 A
- 40 C
+ 125 C
10.8 mm
8 mm
8 mm
Ferrite
FP1008R5
Reel
Cut Tape
Aplikacja: High Frequency
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz