FP1008R2-R220-R
Eaton Electronics
704-FP1008R2-R220-R
FP1008R2-R220-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 220nH 62A PK 2 PAD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7
Stany magazynowe:
7 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Frequency Power Choke
10.8 mm x 8 mm
Unshielded
220 nH
10 %
74 A
180 uOhms
56 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
10.8 mm
8 mm
8 mm