EXL1V0503-R80-R
Eaton Electronics
504-EXL1V0503-R80-R
EXL1V0503-R80-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD EXL1V MD IND 0503 0.80uH 18.0Adc 2 PAD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 492
Stany magazynowe:
2 492 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 2492 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Inductor
Shielded
800 nH
20 %
13.1 A
5.65 mOhms
18 A
- 40 C
+ 125 C
57 MHz
Standard
6.2 mm
5.9 mm
3.1 mm
Alloy Powder
AEC-Q200
EXL
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Jednostka masy: 500 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
EXL1V Power Inductors
Eaton Electronics EXL1V Power Inductors are magnetically shielded with low electromagnetic interference (EMI) and DC resistance (DCR) as well as high current-carrying capacity. The EXL1V Inductors feature an iron powder core material with soft saturation. The series provides a 0.18μH to 10μH inductance range and a 4.4A to 36A current range. Typical applications include PC power systems and DC/DC converters.