EXL1V0402-R47-R
Eaton Electronics
504-EXL1V0402-R47-R
EXL1V0402-R47-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD EXL1V MD IND 0402 0.47uH 12.5Adc 2 PAD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 930
Stany magazynowe:
930 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Power Inductor
Shielded
470 nH
20 %
13.2 A
6.8 mOhms
12.5 A
- 40 C
+ 125 C
90 MHz
Standard
4.6 mm
4.6 mm
2.1 mm