ECMT1V2429S-100-R
Eaton Electronics
504-ECMT1V2429S-100R
ECMT1V2429S-100-R
Produc.:
Opis:
Common Mode Chokes / Filters ECMT1V2429S-100-R, 10.0 mH, THT, Std Mnt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 456
Stany magazynowe:
456 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Dławiki i filtry typu zwykłego
RoHS:
ECMT-R
PCB Mount
Through Hole
1 Channel
10 mH
1.2 A
600 mOhms
423 kHz
- 40 C
+ 125 C
29 mm
20 mm
24 mm