ECMT1V2023S-2R0-R
Eaton Electronics
504-ECMT1V2023S-2R0R
ECMT1V2023S-2R0-R
Produc.:
Opis:
Common Mode Chokes / Filters ECMT1V2023S-2R0-R, 2.0 mH, THT, Std Mnt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 907
Stany magazynowe:
1 907 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 1907 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Dławiki i filtry typu zwykłego
RoHS:
ECMT-R
PCB Mount
Through Hole
1 Channel
2 mH
1.5 A
80 mOhms
976 kHz
- 40 C
+ 125 C
23 mm
20 mm
17.5 mm