ECMT1V1717S-470-R
Eaton Electronics
504-ECMT1V1717S-470R
ECMT1V1717S-470-R
Produc.:
Opis:
Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1717S-470-R, 47.0 mH, THT, Std Mnt
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Dławiki i filtry typu zwykłego
RoHS:
ECMT-R
PCB Mount
Through Hole
1 Channel
47 mH
500 mA
2 Ohms
192 kHz