DRA73-101-R
Eaton Electronics
704-DRA73-101-R
DRA73-101-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 100uH 0.763A 0.809ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 823
Stany magazynowe:
823 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1350)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
101.7 uH
20 %
682 mA
731 mOhms
743 mA
- 40 C
+ 165 C
Standard
7.6 mm
7.6 mm
3.55 mm
Ferrite
AEC-Q200
DRA
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1350
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz