DRA125-471-R
Eaton Electronics
704-DRA125-471-R
DRA125-471-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 470uH 1.0A 0.79ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 564
Stany magazynowe:
564 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 600)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
466.3 uH
20 %
826 mA
950 mOhms
805 mA
- 40 C
+ 165 C
Standard
12.5 mm
12.5 mm
6 mm
Ferrite
AEC-Q200
DRA
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Automotive
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 600
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz