DR74-3R3-R
Eaton Electronics
704-DR74-3R3-R
DR74-3R3-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 3.3uH 5.4A 0.0183ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 764
Stany magazynowe:
6 764 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1100)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
3.3 uH
20 %
3.94 A
18.3 mOhms
5.4 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
7.6 mm
7.6 mm
4.35 mm
Ferrite
DR
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1100
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz