DR127-331-R
Eaton Electronics
704-DR127-331-R
DR127-331-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 330uH 2A 0.574ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 84
Stany magazynowe:
84
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
2 800
Oczekiwane: 16.06.2026
3 850
Oczekiwane: 10.09.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 350)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
330 uH
20 %
1.04 A
574 mOhms
2.01 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
12.5 mm
12.5 mm
8 mm
Ferrite
DR
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 350
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz