DR1030-101-R
Eaton Electronics
704-DR1030-101-R
DR1030-101-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 100uH 1.05A 375mOhms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 772
Stany magazynowe:
1 772 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
100 uH
30 %
860 mA
450 mOhms
1.05 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
10.5 mm
10.3 mm
3 mm
Ferrite
DR1030
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Eaton Electronics
Rodzaj rdzenia: Drum
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz