CTX750-1-52LP-R
Eaton Electronics
504-CTX750-1-52LP-R
CTX750-1-52LP-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - Leaded IND,LCPI,750UH, 1.8A H
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – z wyprowadzeniami
Toroidal
Radial
750 uH
20 %
1.8 A
434 mOhms
- 40 C
+ 105 C
PCB Mount
17.4 mm