CTX68-1P-R
Eaton Electronics
704-CTX68-1P-R
CTX68-1P-R
Produc.:
Opis:
Coupled Inductors 68uH 0.66A 0.373ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 273
Stany magazynowe:
2 273 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 2273 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1100)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki magnetyczne sprzężone
RoHS:
CTX_P
68.4 uH
273.61 uH
20 %
330 mA, 660 mA
373 mOhms, 1.49 Ohms
11.43 mm
4.19 mm
4.19 mm