CTX50-1-52LP-R
Eaton Electronics
704-CTX50-1-52LP-R
CTX50-1-52LP-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - Leaded 50uH 2.7A 0.0715ohms Horizontal Mount
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6
Stany magazynowe:
6 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – z wyprowadzeniami
RoHS:
Toroidal
Radial
Unshielded
50.29 uH
20 %
2.6 A
71.5 mOhms
2.7 A
- 40 C
+ 75 C
Standard
PCB Mount
9 mm
16.2 mm