CTX25-4A-R
Eaton Electronics
704-CTX25-4A-R
CTX25-4A-R
Produc.:
Opis:
Coupled Inductors 25uH 2.65A 0.048ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 106
Stany magazynowe:
106
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
600
Oczekiwane: 22.09.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 600)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Cewki magnetyczne sprzężone
RoHS:
CTX_A
25.14 uH
100.51 uH
20 %
2.65 A
48 mOhms
11.43 mm
11.43 mm
6.35 mm