CTX20-2-52LP-R
Eaton Electronics
704-CTX20-2-52LP-R
CTX20-2-52LP-R
Produc.:
Opis:
Power Inductors - Leaded 20uH 3.2A 0.0392ohms Horizontal Mount
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 212
Stany magazynowe:
212 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – z wyprowadzeniami
RoHS:
Toroidal
Radial
Unshielded
19.6 uH
20 %
3.2 A
39.2 mOhms
3.2 A
- 40 C
+ 75 C
Standard
PCB Mount
7.5 mm
12.5 mm