BK1/TDC11-750-R
Eaton Electronics
504-BK1-TDC11-750-R
BK1/TDC11-750-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses 750mA 500V Time Delay
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
TDC11
Glass Fuses
750 mA
Time Delay / Slow Blow
3AG (6.3 mm x 32 mm)
500 VAC
7.5 A
Holder / Clip
Clip
Bulk
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 6.35 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 31.8 mm