BK1/S500-40-R
Eaton Electronics
504-BK1-S500-40-R
BK1/S500-40-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses S500 40MA
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
S500
Glass Fuses
40 A
Fast Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
Holder / Clip
Clip
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 5.2 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 20 mm