BK1/GMC-160-R
Eaton Electronics
504-BK1-GMC-160-R
BK1/GMC-160-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses 160mA 250VAC TD GMC Series
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
GMC
Glass Fuses
160 mA
Medium / Normal Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
Holder / Clip
Clip
Bulk
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 5.2 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 20 mm