BK/S506-V-10-R
Eaton Electronics
504-BK-S506-V-10-R
BK/S506-V-10-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses 250V 10A Time Delay Axial
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 581
Stany magazynowe:
581 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
RoHS:
S506
Glass Fuses
10 A
Time Delay / Slow Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
100 A
Board Mount
Axial
Bulk
5 mOhms
Styl korpusu: Cylindrical Leaded
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 5.2 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 20 mm