BK-S505SC-10-R
Eaton Electronics
504-BK-S505SC-10-R
BK-S505SC-10-R
Produc.:
Opis:
Cartridge Fuses S505 10A TD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 43
Stany magazynowe:
43 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Eaton
Kategoria produktów: Wkładki bezpiecznikowe
S505SC
Ceramic Fuses
10 A
Time Delay / Slow Blow
250 VAC
Holder / Clip
Clip
Bulk
Styl korpusu: Cylindrical
Marka: Eaton Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 5 mm
Styl wskaźnika: Without Indicator
Długość: 20 mm